Poskytujeme firemné riešenia na mieru a komplexné služby v oblasti informačných technológii.

Vaša spoločnosť určite pracuje s informáciami, ktoré sú pre jej každodenný beh dôležité. Napríklad údaje o pracovníkoch, obchodných partneroch, údaje o Vašich objednávkach, zákazkách, termínoch alebo dôležitých finančných ukazovateľoch. Niektoré informácie si možno zaznamenávate len na papier, niektoré do excelovských tabuliek alebo do rôznych špecializovaných aplikácií. A možno si niektoré držíte dokonca iba v hlave!

Aký máte prehľad a prístup k dôležitým firemným informáciám?

Nie je to len súčasným trendom mať bezpečne uložené a rýchlo dostupné informácie, je to otázka fungovania a riadenia firmy. Mať náskok pred konkurenciou je v dobe ľahko dostupných informácií hlavne vecou efektívneho systému práce s informáciami. Od systematického zaznamenávania až po vyhodnocovanie výsledkov, aby dôležité rozhodnutia vychádzali z faktov.

Stretávate sa s tým, že niektorú informáciu v danej chvíli potrebujete ale neviete ju práve vtedy získať?

Naším zámerom je postarať sa Vám celkovo o prácu s Vašimi informáciami tak, aby ste sa Vy mohli plne venovať Vášmu biznisu. Dodáme Vám IT ako službu, na ktorú môžete mať vlastné požiadavky a naši IT profesionáli to zabezpečia.

Aké je naše riešenie?

Spolu s Vami vybudujeme jednotný a na ovládanie jednoduchý integrovaný systém pre ukladanie potrebných informácií, tak aby sa informácie dali prehľadne zdielať medzi Vašimi pracovníkmi a aby ste sa dostali potom až k prehľadom o výsledku práce celej firmy.

Toto robustné riešenie „ušité“ na mieru bude v plnom súlade s Vašimi pracovnými postupmi. Udržíme ho „živé“, pokiaľ Vám bude slúžiť. Pravidelne ho budeme prispôsobovať zmenám, ktoré život prinesie podľa Vašich požiadaviek.

Komplexné zastrešenie Vašich IT požiadaviek.

Postaráme sa o to, aby ste mali Vaše informačné technológie zabezpečené v rámci komplexného balíka, bez nutnosti hlbšie sa zaujímať o konkrétne použité technické riešenie, či už softvérové alebo hardvérové.

Pomôžeme Vám vyhodnotiť náklady a urobiť optimalizáciu tlače alebo optimalizovať internetové pripojenie a prepojenia Vašich pobočiek.

Nájdeme pre Vás aj vhodnú formu financovania našich IT riešení a technológií.

 

tím A&T system